Rusza Uniwersytet Trzeciego Piwa!

Wiesz wszystko o piwie? Być może ten wpis cię nie zainteresuje. Jeśli jednak jesteś spragniony piwnej wiedzy, chcesz wejść w świat kraftu, ale nie wiesz jak – to dobrze trafiłeś. Zapraszamy na otwarty Uniwersytet Trzeciego Piwa.

Nie każdy jest piwnym geek’iem. Pytania, czym się różni FES od RISa, co nowego wypuścił Artezan i czy w piwie jest diacetyl (a może wcale nie) wprawiają czasem w zakłopotanie. Nie ma czym się przejmować!

Mamy na to radę. Wspólnie z warszawskim pubem Cześć postanowiliśmy stworzyć inicjatywę, która pomoże zrozumieć, o co chodzi w szalonej piwnej rewolucji. Chcemy, by nasz projekt był otwarty na wszystkich (>18 roku życia, oczywiście), którzy chcą dowiedzieć się więcej o piwie. Każdy, niezależnie od tego, ile już wie – może wpaść na nasze spotkanie.

Uniwersytet Trzeciego Piwa będzie działał w Cześciu dwa razy na miesiąc. Można przychodzić zawsze – a można tylko raz, na wybrane spotkanie. Warunkiem uczestnictwa jest zakupienie specjalnego pakietu piw, czyli naszych materiałów szkoleniowych, które wykorzystamy do degustacji.

Pierwsze spotkanie – 13 listopada w niedzielę. Więcej szczegółów – wkrótce!

Przemek Iwanek

 

 

 

 

Jedna uwaga do wpisu “Rusza Uniwersytet Trzeciego Piwa!

  1. Pingback: Wiedza, którą chcemy się dzielić | Piwo i Cydr

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s